Strona Główna
  Kraków Sztokholm
  Loty Kraków Dortmund
  Kraków Paryż easyJet
  Przeloty Kraków Paryż
  Loty Austrian do Wiednia
  Centralwings
  Parking Kraków Balice
  Linie Lotnicze
  Wypożyczalnia Samochodów
  Wynajem aut
  Światowe Dni Młodzieży w Krakowie
  Kontakt
 
 


Austrian Airlines – AUA.
Austriackie Linie Lotnicze

Główna siedziba i baza Austrian Airlines – Wiedeń, stolica Austrii.

Główne lotnisko – w Porcie Lotniczym we Wiedniu, Lotnisko Wiedeń Airport – Schewacht. Lotnisko leży 18 km od centrum miasta Wiedeń (Vienna), obsługiwane jest zarówno przez tanie linie lotnicze jak i tradycyjne. Jest to największe lotnisko w Austrii. Vienna International Airport.

Sprzedaż Biletów Lotniczych Austrian
Przeloty do Wiednia i Krakowa

801 005 059
32 728 30 95


Przed Tobą lot do Wiednia? Możesz wybrać linie lotnicze Austrain Airlines i komfortowo oraz tanio znaleźć się w ciągu około 1,5 godziny w Austrii. Sprawdź ceny biletów lotniczych w naszym systemie rezerwacji lub zadzwoń na naszą infolinię. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze i najtańsze połączenie do Wiednia bądź do jakiegokolwiek innego miasta na świecie. Zarezerwujemy dla Ciebie bilet, a Ty będziesz mógł zapłacić gotówką, przelewem lub kartą. Z nami Twój przelot będzie pewny i bezproblemowy od samego początku. Zapraszamy na infolinię: 0801 005 059, TYLKO 0,35 zł/min z VAT lub z komórki 032 728 30 95 - koszt wg stawki operatora.

Bezpośrednie przeloty z Polski liniami lotniczymi Austrian Airlines to z Krakowa do Wiednia, z Wiednia do Krakowa oraz z Warszawy do Wiednia, z Wiednia do Warszawy.

Pozostałe połączenia lotnicze z Polski austriackimi liniami AUA wiążą się z przesiadką na lotnisku we Wiedniu.

Przeloty z Polski przez Wiedeń (VIE):

Z Krakowa do: Pekinu, Delhi, Innsbrucka, Tel Awiwu, Tokio

Z Warszawy: Pekin, Delhi, Innsbruck, Tel Awiw, Tokio.

Austrian Airlines oferuje także samoloty do Wiednia z Gdańska. Lot Gdańsk – Wiedeń łączy się z przesiadką w Warszawie.

W Austrii linie lotnicze Austrian Airlines operują także na innych lotniskach: lotnisko w Graz, Linz, Salzburg a także Klagenfurt. Kupując bilet lotniczy do Wiednia możemy następnie stamtąd dzięki liniom AUA znaleźć się niemal w każdym kraju Europy i na całym świecie. Nowoczesne lotnisko we Wiedniu zapewnia bardzo szybką i dobrze zorganizowaną przesiadkę, bez zbędnego wielogodzinnego czekania, bez problemów. Średni czas transferu na lotnisku we Wiedniu to 25 minut. Jeśli lecisz zimową porą z Wiednia do ciepłych krajów możesz skorzystać z ciekawej oferty na lotnisku we Wiedniu: skrytek do przechowywania odzieży zimowej. Bardzo praktyczna i czasami niezbędna usługa.

U nas kupisz tanie bilety lotnicze gdzie tylko zechcesz.